Продолжен кабел со 3 приклучоци 10m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 10m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 10m , бел - Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 10m , бел – Commel

780 ден

Има

780 ден

Commel преносен приклучок со ТРИ приклучоци – 10 m
16 A 250 V ~ 3500 W, бела H05VV-F 3G1,5

Достапност: Има SKU: 180138

Опис

Commel преносен приклучок со ТРИ приклучоци – 10 m
16 A 250 V ~ 3500 W, бела H05VV-F 3G1,5

• Кабел: H05VV-F 3G1,5
• Должина на кабелот: 10 м
• Број на приклучници: 3
• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 250 V
• ЕАН: 3859888558045

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: