Продолжен кабел со 3 приклучоци 1.4m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 1.4m , бел – Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 1.4m , бел - Commel

Продолжен кабел со 3 приклучоци 1.4m , бел – Commel

190 ден

Има

190 ден

Преносен приклучок со ТРИ приклучоци – 1,4 m
16 A 250 V ~ 3500 W со прекинувач, бел H05VV-F 3G1

Достапност: Има SKU: 180176

Опис

Commel преносен приклучок со ТРИ приклучоци – 1,4 m
16 A 250 V ~ 3500 W , бел H05VV-F 3G1

• Кабел: H05VV-F 3G1
• Должина на кабелот: 1,4 м
• Број на приклучници: 3
• Макс. оптоварување: 16 A / 3500 W
• Номинален напон: 250 V
• ЕАН: 3859889306546

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: