PRINGLES Чипс оригинал 40gr

PRINGLES Чипс оригинал 40gr

PRINGLES Чипс оригинал 40gr

60 ден

Out of stock

60 ден

PRINGLES Чипс оригинал 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 034489

Опис

PRINGLES Чипс оригинал 40gr

Опис: чипс оригинал

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 40gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Полска

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: