PRINGLES Чипс оригинал 165gr

PRINGLES Чипс оригинал 165gr

PRINGLES Чипс оригинал 165gr

147 ден

Има

147 ден

PRINGLES Чипс оригинал 165gr

Достапност: Има SKU: 034487

Опис

PRINGLES Чипс оригинал 165gr

Опис: чипс оригинал

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 165gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: