PRINC OLIVA Маслинки Каламата рефус (цца 300гр)

PRINC OLIVA Маслинки Каламата рефус (цца 300гр)

PRINC OLIVA Маслинки Каламата рефус (цца 300гр)

PRINC OLIVA Маслинки Каламата рефус (цца 300гр)

96 ден

Има

96 ден

Достапност: Има SKU: 99131

1 коментар/и за PRINC OLIVA Маслинки Каламата рефус (цца 300гр)

  1. 5 out of 5

    kejtnaumovska (Верифициран корисник)

    Одличен нов производ, превкусни! 👌


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: