PRIMA PAK Хартија за печење 8m

PRIMA PAK Хартија за печење 8m

PRIMA PAK Хартија за печење  8m

PRIMA PAK Хартија за печење 8m

70 ден

Има

70 ден

Достапност: Има SKU: 019214

Опис

PRIMA PAK Хартија за печење  8m

Опис: Хартија за печење Прима Пак.Со Прима Пак хартијата за печење  не е потребна маст на тавата.Употребливо од двете страни.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 8m

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: