PRIMA PAK Алуминиумска фолија 20m

PRIMA PAK Алуминиумска фолија 20m

PRIMA PAK Aluminiumska folija 20m

PRIMA PAK Алуминиумска фолија 20m

102 ден

Има

102 ден

Достапност: Има SKU: 017355

Опис

PRIMA PAK Алуминиумска фолија 20m

Опис: Алуминиумска фолија

Нето: 20m

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: