PRIMA PAK Алуминиумска фолија 10m

PRIMA PAK Алуминиумска фолија 10m

PRIMA PAK Aluminiumska folija 10m

PRIMA PAK Алуминиумска фолија 10m

58 ден

Има

58 ден

Достапност: Има SKU: 017354

Опис

PRIMA PAK Алуминиумска фолија 10m

Опис: Алуминиумска фолија

Нето: 10m

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: