PRESIDENT Путер солен 200gr

PRESIDENT Путер со сол 200gr

PRESIDENT Путер солен 200gr

129 ден

Има

129 ден

Достапност: Има SKU: 013012

Опис

PRESIDENT Путер солен 200gr

Опис: PRESIDENT путер со сол

Состав:   Oзначено на пакувањето.

Услови за чување: од 2*С до 8*С.

Нето: 200gr

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: