PRESIDENT Мешан кашкавал круг вакум парче

PRESIDENT Мешан кашкавал круг вакум парче

PRESIDENT Мешан кашкавал круг вакум парче

PRESIDENT Мешан кашкавал круг вакум парче


135 ден173 ден

Out of stock


135 ден173 ден

SKU: 002696
 • 300гр
 • 302гр
 • 310гр
 • 314гр
 • 322гр
 • 324гр
 • 332гр
 • 338гр
 • 342гр
 • 348гр
 • 352гр
 • 356гр
 • 358гр
 • 360гр
 • 362гр
 • 366гр
 • 368гр
 • 370гр
 • 386гр
Поништи

Тежина на парче

300гр, 302гр, 310гр, 314гр, 322гр, 324гр, 332гр, 338гр, 342гр, 348гр, 352гр, 356гр, 358гр, 360гр, 362гр, 366гр, 368гр, 370гр, 386гр

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: