PREFERITA Свежи кори за баклава 500gr

PREFERITA Свежи кори за баклава 500gr

Preferita svezi kori za baklava 450g

PREFERITA Свежи кори за баклава 500gr

59 ден

Out of stock

59 ден

PREFERITA Свежи кори за баклава 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 030750

Опис

PREFERITA Свежи кори за баклава 500gr

Опис: Свежи кори за баклава.

Kорите Preferita направени по традиционален рецепт ги исполнуваат сите стандарди за квалитет.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: