PRAXIS Заштитна фолија универзална Зима/Лето

PRAXIS Заштитна фолија универзална Зима/Лето

PRAXIS Заштитна фолија универзална Зима/Лето

PRAXIS Заштитна фолија универзална Зима/Лето

120 ден

Има

120 ден

Достапност: Има SKU: 80032802

Опис

PRAXIS Заштитна фолија универзална Зима/Лето

Опис: Универзална заштитна фолија

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: