PRAXIS Заден бришач 35cm

PRAXIS Заден бришач 35cm

PRAXIS Заден бришач 33cm

PRAXIS Заден бришач 35cm

250 ден

Има

250 ден

Достапност: Има SKU: 80007514

Опис

PRAXIS Заден бришач 35cm

Опис: Заден бришач 35cm

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: