PRAXIS Собраќаен сет

PRAXIS Собраќаен сет

PRAXIS Собраќаен сет

1,200 ден

Има

1,200 ден

PRAXIS Собраќаен сет

Достапност: Има SKU: 80098840

Опис

PRAXIS Собраќаен сет

Состав: Сообраќаен сет ЕУРО составен од: Безбедносен елек, ракавици, јаже за влечење, гарнитура резервни сијалици, кутија за прва помош, рефлектен тријаголник, противпожарен апарат.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

1 коментар/и за PRAXIS Собраќаен сет

  1. Nikola Blazheski

    kako o di destavata dali preku mak.posta i kolku za nea?


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: