PRАXIS Руски клуч 1:58 4800 N.M

PRАXIS Руски клуч 1:58 4800 N.M

PRАXIS Руски клуч 1:58 4800 N.M

2,480 ден

Има

2,480 ден

PRАXIS Руски клуч 1:58 4800 N.M

Достапност: Има SKU: 80001720

Опис

PRАXIS Руски клуч 1:58 4800 N.M

– Се користи за: камиони, трактори, автобуси
– За професионална употреба
– CE сертификат
– Инструкции за употреба внатре
– 4 делови
– 1:58 kg. – 4800 N.M

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: