PRAXIS Пластични стеги 4,8 h 400 100/1

PRAXIS Пластични стеги 4,8 h 400 100/1

PRAXIS Пластични стеги 4,8 h 400 100/1

PRAXIS Пластични стеги 4,8 h 400 100/1

240 ден

Има

240 ден

Достапност: Има SKU: 80948400

Опис

PRAXIS Пластични стеги 4,8 h 400 100/1

Опис:Пластични стеги

Нето: 100/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: