PRAXIS Пластични стеги 2,5 h 100 100/1

PRAXIS Пластични стеги 2,5 h 100 100/1

PRAXIS Пластични стеги 2,5 h 100 100/1

29 ден

Има

29 ден

PRAXIS Пластични стеги 2,5 h 100 100/1

Достапност: Има SKU: 80925100

Опис

PRAXIS Пластични стеги 2,5 h 100 100/1

Брои на стеги: 100 Издржливост: 8 кг Арт. бр. 925100
Материјал: Најлон 66, 94В-2 со УЛ. сертификат. Издржливи на
толпина, добро изолирани, неразградливи и не стареат.

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: