PRАXIS Осигурачи со клип

PRАXIS Осигурачи со клип

PRАXIS Осигурачи со клип

49 ден

Има

49 ден

Достапност: Има SKU: 80032910

Опис

PRАXIS Осигурачи со клип

Опис: Осигурачи гарн. ножести со клип

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: