PRАXIS Ластик за затегнување багаж

PRАXIS Ластик за затегнување багаж

PRАXIS Ластик за затегнување багаж

130 ден

Има

130 ден

Достапност: Има SKU: 80001553

Опис

PRАXIS Ластик за затегнување багаж

Опис: Ластик за затегнување багаж со 4 куки.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: