PRАXIS Клешта моторцангла 7” 180 mm

PRАXIS Клешта моторцангла 7” 180 mm

PRАXIS Клешта моторцангла 7” 180 mm

260 ден

Има

260 ден

Достапност: Има SKU: 80900587

Опис

PRАXIS Клешта моторцангла 7” 180 mm

Опис: Клешта моторцангла PRАXIS 7” 180 mm

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: