PRАXIS Јаже за влечење еластично 2,5 t

PRАXIS Јаже за влечење еластично 2,5 t

PRАXIS Јаже за влечење еластично 2,5 t

220 ден

Има

220 ден

Достапност: Има SKU: 80072505

Опис

PRАXIS Јаже за влечење еластично 2,5 t

Опис: Еластично јаже за влечење , 2,5 t

Земја на поекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: