PRАXIS Изолир трака 0.13 mm h 19 mm h 17 m

PRАXIS Изолир трака 0.13 mm h 19 mm h 17 m

PRАXIS Изолир трака 0.13 mm h 19 mm h 17 m

PRАXIS Изолир трака 0.13 mm h 19 mm h 17 m

24 ден

Out of stock

24 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 80098854

Опис

PRАXIS Изолир трака 0.13 mm h 19 mm h 17 m

Опис:PRАXIS Изолир трака 0.13 mm h 19 mm h 17 m

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: