PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

990 ден

Има

990 ден

PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

Достапност: Има SKU: 80072023

Опис

PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

Опис:PRАXIS Хидраулична дигалка 2 t

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: