PRAXIS Фрижидер за во автомобил 24l

PRAXIS Фрижидер за во автомобил 24l

PRAXIS Фрижидер за во автомобил 24l

PRAXIS Фрижидер за во автомобил 24l

4,390 ден

Има

4,390 ден

PRAXIS Фрижидер за во автомобил 24l

Достапност: Има SKU: 80072795

Опис

PRAXIS Фрижидер за во автомобил 24l

• Обем: 24 л.
• AC220V-240V DC12V 50Hz
• Моќност: 48 вати
• Топло ладно; ON / OFF прекинувач
• Црвена/Зелена LED диода покажуваат топлење или ладење
• Капацитет на ладење: 15 °C-18 °C на собна температура.
• Капацитет на греење: 50 °C ± 5 °C
• Вградено 220-240VAC / 12VDC напојување за внатрешна и надворешна употреба.
• Модерен изглед, добри перформанси

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: