PRAXIS Бришачи 71cm 10 Адаптери

PRAXIS Бришачи 71cm 10 Адаптери

PRAXIS Бришачи 55cm 10 Адаптери

PRAXIS Бришачи 71cm 10 Адаптери

290 ден

Има

290 ден

Достапност: Има SKU: 80007328

Опис

PRAXIS Бришачи 71cm 10 Адаптери

  • Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
  • Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
  • Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: