PRAXIS Бришачи 61cm 10 Адаптери

PRAXIS Бришачи 61cm 10 Адаптери

PRAXIS Бришачи 55cm 10 Адаптери

PRAXIS Бришачи 61cm 10 Адаптери

290 ден

Има

290 ден

PRAXIS Бришачи 61cm 10 Адаптери

Достапност: Има SKU: 80007324

Опис

PRAXIS Бришачи 61cm 10 Адаптери

Одговара на универзални и сите врсти на ексклузивни и оригинални куки за бришачи…
Мултифункционалните адаптери се лесни за монтажа и покриваат 99% од главните автомобили на сегашниот пазар
Последна висококвалитетна формула на гума, отпорна на топлина и ултравиолетови зраци. Може да работи добро на различни климатски услови, има одлични резултати и подолготраен е за 50% од стандарден бришач.

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: