POWER CLEANING H10 Џебен дезинфициенс за раце 100ml

POWER CLEANING H10 Џебен дезинфициенс за раце 100ml

power cleaning H10

POWER CLEANING H10 Џебен дезинфициенс за раце 100ml

79 ден

Има

79 ден

Достапност: Има SKU: 400000100

Опис

POWER CLEANING H10 Џебен дезинфициенс за раце 100ml

Опис:  Џебен дезинфициенс за раце

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 100ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: