POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 5l

POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 5l

POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 5l

799 ден

Има

799 ден

Достапност: Има SKU: 40000110

Опис

POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 5l

Опис: Средство за чистење и дезинфекција.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 5l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: