POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 1l

POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 1l

POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 1l

189 ден

Има

189 ден

Достапност: Има SKU: 40000109

Опис

POWER CLEANING D5 Концентрат за чистење и дезинфекција 1l

Опис: Средство за чистење и дезинфекција.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: