POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 500ml

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 500ml

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 500ml

69 ден

Има

69 ден

Достапност: Има SKU: 40000104

Опис

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 500ml

Опис: Средство за чистење и дезинфекција.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: