POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција со прскалка 1l

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција со прскалка 1l

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција со прскалка 1l

129 ден

Out of stock

129 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 40000105

Опис

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција со прскалка 1l

Опис: Средство за чистење и дезинфекција.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: