POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 10l

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 10l

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 10l

649 ден

Има

649 ден

Достапност: Има SKU: 40000108

Опис

POWER CLEANING D2 Раствор за чистење и дезинфекција 10l

Опис: Средство за чистење и дезинфекција.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 10l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: