PONTI Балсамико 500ml

PONTI Балсамико 500ml

PONTI Balsamiko 500ml

PONTI Балсамико 500ml

189 ден

Има

189 ден

Достапност: Има SKU: 040906

Опис

PONTI Балсамико 500ml

Опис: Балсамико

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: