Помело – парче (цца 900гр)

Помело – парче (цца 900гр)

Помело - парче (цца 900гр)

Помело – парче (цца 900гр)

139 ден

Out of stock

139 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99006

Опис

Рачно одбрано свежо помело.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  ± 100 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: