Полици метални OL-1022/9205 3/1

Полици метални OL-1022/9205 3/1

Полици метални OL-1022/9205 3/1

390 ден

Има

390 ден

Достапност: Има SKU: 6004446

Опис

Полици метални OL-1022/9205 3/1

Опис:  Метални полици за биро- OL-1022/9205 3/1

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: