Полици метални 9207 2/1

Полици метални 9207 2/1

Полици метални 9207 2/1

329 ден

Има

329 ден

Достапност: Има SKU: 6005485

Опис

Полици метални 9207 2/1

Опис: Метални полици

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на поткло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: