PODRAVKA Житарици Лино њами 275gr

PODRAVKA Житарици Лино њами 275gr

PODRAVKA Zitarici lino njami 275gr

PODRAVKA Житарици Лино њами 275gr

129 ден

Има

129 ден

PODRAVKA Житарици Лино њами 275gr

Достапност: Има SKU: 026641

Опис

PODRAVKA Житарици Лино њами 275gr

Опис:Крцкави и збогатени со витамини, железо и калциум.
Нето: 275 gr
Состав:Означено на пакувањето.
Употребливо до: Датумот втиснат на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: