PODRAVKA VEGETA Зачин 125gr

PODRAVKA VEGETA Зачин 125gr

PODRAVKA VEGETA Зачин 125gr

PODRAVKA VEGETA Зачин 125gr

49 ден

Има

49 ден

PODRAVKA Зачин вегета 125gr

Достапност: Има SKU: 012748

Опис

PODRAVKA Зачин вегета 125gr

Опис:  PODRAVKA Зачин вегета.

Состав: Сол, сушен зеленчук 15,5% (моркови, магдонос, компири, кромид, целер, лист од магдонос),

засилувачи на арома (мононатриум глумат, инозиннат диодиум), шеќер, зачини, скроб од пченка, боја (рибофлавин).

Нето: 125gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: