PODRAVKA Ванила 10gr

PODRAVKA Ванила 10gr

PODRAVKA Ванила 10gr

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 012798

Опис

PODRAVKA Ванила 10gr

Опис: PODRAVKA Ванилин шеќер 10gr

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 10gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: