PODRAVKA TALIANETTA Макарони карбонара 160gr

PODRAVKA TALIANETTA Макарони карбонара 160gr

PODRAVKA TALIANETTA Макарони карбонара 160gr

PODRAVKA TALIANETTA Макарони карбонара 160gr

90 ден

Има

90 ден

PODRAVKA TALIANETTA Макарони карбонара 160gr

Достапност: Има SKU: 038517

Опис

PODRAVKA TALIANETTA Макарони карбонара 160gr

Опис: Макарони карбонара.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 160gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: