PODRAVKA TALIANETTA Макарони 4 вида сирење145gr

PODRAVKA TALIANETTA Макарони 4 вида сирење145gr

PODRAVKA TALIANETA Макарони 4 вида сирење145gr

PODRAVKA TALIANETTA Макарони 4 вида сирење145gr

90 ден

Има

90 ден

PODRAVKA TALIANETTA Макарони 4 вида сирење145gr

Достапност: Има SKU: 038518

Опис

PODRAVKA TALIANETTA Макарони 4 вида сирење145gr

Опис: Тестенини со 4 сирења.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 145gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: