PODRAVKA Супа зеленчук со гриз и кнедли 56gr

PODRAVKA Супа зеленчук со гриз и кнедли 56gr

PODRAVKA Супа зеленчук со гриз и кнедли 56gr

PODRAVKA Супа зеленчук со гриз и кнедли 56gr

44 ден

Out of stock

44 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 026640

Опис

PODRAVKA Супа зеленчук со гриз и кнедли 56gr

Опис: PODRAVKA Супа со зеленчук  и гриз кнедли

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 56gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: