PODRAVKA Супа пролетна 50gr

PODRAVKA Супа пролетна 50gr

PODRAVKA Супа пролетна 50gr

PODRAVKA Супа пролетна 50gr

31 ден

Има

31 ден

Достапност: Има SKU: 012731

Опис

PODRAVKA Супа пролетна 50gr

Опис: PODRAVKA Пролетна супа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 50gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: