PODRAVKA Супа посна 60gr

PODRAVKA Супа посна 60gr

PODRAVKA Супа посна 60gr

29 ден

Има

29 ден

Достапност: Има SKU: 030782

Опис

PODRAVKA Супа посна 60gr

Опис: PODRAVKA Посна супа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 60gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: