PODRAVKA Супа кокошја со тестенини и зеленчук 52gr

PODRAVKA Супа кокошја со тестенини и зеленчук 52gr

PODRAVKA Супа кокошја со тестенини и зеленчук 52gr

PODRAVKA Супа кокошја со тестенини и зеленчук 52gr

20 ден

Има

20 ден

Достапност: Има SKU: 012733

Опис

PODRAVKA Супа кокошја со тестенини и зеленчук 52gr

Опис: PODRAVKA Кокошкина супа со тестенини и зеленчук

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 52gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: