PODRAVKA Супа француска 64gr

PODRAVKA Супа француска 64gr

PODRAVKA Супа француска 64gr

PODRAVKA Супа француска 64gr

37 ден

Има

37 ден

Достапност: Има SKU: 012729

Опис

PODRAVKA Супа француска 64gr

Опис: PODRAVKA Француска супа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 64gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: