PODRAVKA Супа Фини мини кокошја 18gr

PODRAVKA Супа Фини мини кокошја 18gr

PODRAVKA Супа Фини мини кокошја 18gr

PODRAVKA Супа Фини мини кокошја 18gr

24 ден

Има

24 ден

Достапност: Има SKU: 021033

Опис

PODRAVKA Супа Фини мини кокошја 18gr

Опис: PODRAVKA Кокошкина супа фини мини

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 18gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: