PODRAVKA Супа Алпска 64gr

PODRAVKA Супа Алпска 64gr

PODRAVKA Супа Алпска 64gr

PODRAVKA Супа Алпска 64gr

49 ден

Има

49 ден

Достапност: Има SKU: 012732

Опис

PODRAVKA Супа Алпска 64gr

Опис: PODRAVKA Алпска супа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 64gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: