PODRAVKA Пудинг чоколадо 45gr

PODRAVKA Пудинг чоколадо 45gr

PODRAVKA Пудинг чоколадо 45gr

12 ден

Има

12 ден

Достапност: Има SKU: 012774

Опис

PODRAVKA Пудинг чоколадо 45gr

Опис: PODRAVKA пудинг со вкус на чоколадо

Состав:  Пченкарен скроб, какао прав со смалени масти 15%, чоколадо (прав) 1% (содржи соја лецитин), кујнска сол.

Нето: 45gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: