PODRAVKA Прашак за пециво 12gr

PODRAVKA Прашак за пециво 12gr

PODRAVKA Прашак за пециво 12gr

PODRAVKA Прашак за пециво 12gr

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 012799

Опис

PODRAVKA Прашак за пециво 12gr

Опис: Podravka Прашак за печиво .

Состав: Средство за нараснување на тесто (натриум-хидрогенкарбонат, динатриум-дифосфат), пченкарен скроб.

Нето: 12gr

Употребливо до: 9 месеци.

Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: